Categories

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Super Sand Classic Zobacz większe

Super Sand Classic

8711808832169

Nowy

Super Sand – super piasek do kreatywnej zabawy w domu.
Super aksamitne w dotyku, suche a jednocześnie “antybakteryjne” i 100, naturalne, takie jest tworzywo Super Sand. Piasek, który można używać...

Więcej szczegółów

12 sztuk

73,50 zł brutto

 • Super Sand – super piasek do kreatywnej zabawy w domu.
  Super aksamitne w dotyku, suche a jednocześnie “antybakteryjne” i 100, naturalne, takie jest tworzywo Super Sand. Piasek, który można używać jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze… piasek nigdy nie wysycha.
  Super Sand składa w 100, z naturalnych składników mineralnych, jego skład nie sprzyja rozwojowi bakterii, co sprawia że jest wyjątkowo bezpieczny i przyjazny do zabawy z dziećmi.
  Zrób babkę z piasku albo zamek z fosą, Super Sand przenosi lato i zabawę piaskiem do domu.
  Dołączone narzędzia i piękne foremki pomogą stworzyć czego dusza zapragnie. Jeżeli coś się rozsypie poza „piaskownice”, nie ma problemu ponieważ masa ma specjalną strukturę pomagającą w utrzymaniu czystości.
  Super Sand stymuluje kreatywność dzieci, pozwala doskonalić swoje rzeźby. W przeciwieństwie do ruchomych piasków kinetycznych, czy twardniejących mas plastycznych, Super Sand pozwala na budowanie trwałych rzeźb i wielokrotne ich poprawianie (rzeźby z piasku nie rozpadają się samoistnie, ani nie twardnieją).
  Rodzice dodatkowo kochają zestawy Super Sand, ponieważ to kompletny pomysł na zabawę, a wszystkie elementy zestawu można ponownie zapakować do opakowania i przechować do kolejnej zabawy.
  Daj się ponieść swojej wyobraźni i ciesz się swoimi kreacjami z Super Sand!
  Dotknij aby poczuć różnicę.

 • Wiek od 4 lat
  Wymiary op. 26,7x32x6 cm