Categories

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Barierka Tulia grey Zobacz większe

Barierka Tulia grey

5902581650849

Nowy

Barierka ochronna TULIA szara
- Blokada ClipGuard
- Funkcja Clip ON / OFF
- Szerokość do 140cm
- Podwójna blokada
- Zajmuje mało miejsca

Lionelo Tulia przeznaczona jest do montażu...

Więcej szczegółów

5 sztuk

202,00 zł brutto

 • Barierka ochronna TULIA szara
  - Blokada ClipGuard
  - Funkcja Clip ON / OFF
  - Szerokość do 140cm
  - Podwójna blokada
  - Zajmuje mało miejsca

  Lionelo Tulia przeznaczona jest do montażu przy ścianach betonowych lub kamiennych, jak też przy konstrukcjach drewnianych. Dzięki funkcji zwijania nie zajmuje wiele miejsca, jeśli nie jest potrzebna. Wykonana z bardzo stabilnego, sztywnego materiału syntetycznego, który się nie rozciąga. Uniemożliwia ona skaleczenie, przytrzaśnięcie paluszków, czy też wspinanie się. Eliminuje ryzyko, że dziecko wyrządzi sobie krzywdę uderzając w barierkę np. główką. Elegancki design sprawia, że pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

  Pełne bezpieczeństwo dziecka:

  • Blokada ClipGuard - Specjalny mechanizm z klipsem umożliwiający rozwijanie i zwijanie rolety. Przycisk umieszczony w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Wskaźnik informuje o działającym zabezpieczaniu.
  • Druga blokada - Rozsunięcie barierki możliwe jest po odblokowaniu zatrzasków. Przyciski umieszczone tak, że dziecko samodzielnie nie ma możliwości otwarcia bramki.
  • SecureCurve bezpieczne krawędzie - Specjalnie wyprofilowane krawędzie bez ostrych zakończeń, żeby maksymalnie chronić twoje dziecko. Zapobiegają urazom i skaleczeniom delikatnej skóry.

  Łatwość użytkowania:

  • Funkcja Clip ON / OFF - Unikalny system, który pozwala na swobodne przenoszenie barierki między pomieszczeniami, które chcesz zabezpieczyć. W zestawie komplet 3 uchwytów na 3 różne lokalizacje.
  • Zajmuje mało miejsca - Dzięki funkcji zwijania nie zajmuje on wiele miejsca, jeśli nie jest potrzebny.
  • Lekka konstrukcja - Wykonana z wysokiej jakości materiałów nie pochodzących z odzysku. Jest przez to bardzo wytrzymała, ale też niesowicie lekka - 1,35kg.

  Przemyślane rozwiązania:

  • Bez progu - Brak ryzyka potknięcia się przez dziecko. Maluch i rodzice mogą przechodzić swobodnie bez ryzyka potknięcia się.
  • Wytrzymała siatka - Rozwijana bramka ochronna wykonana została z bardzo stabilnego, sztywnego materiału syntetycznego, który się nie rozciąga. Odporna na promienie UV - można ją stosować na zewnątrz.
  • Szerokość do 140cm - Najszersza bramka na rynku. Niesamowita długość daje rodzicom możliwość stosowania jej w dowolnym miejscu. Można ją rozwijać w dowolnym kierunku.

  Oznaczenie EN (Europejska Norma) jest potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania naszych produktów. Produkty spełniające ścisłe europejskie normy to gwarancja wykorzystania najlepszych materiałów i bezpieczeństwa użytkowania. Produkty marki Lionelo są badane w europejskich laboratoriach specjalizujących się szczególnie w testowaniu produktów dziecięcych, poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

   

 • Wiek od 0 miesięcy